Najnowszy

Darmowe szkolenia dla jednostek niedochodowych

Pracujesz dla niekomercyjnego stowarzyszenia albo fundacji? Teraz masz szansę otrzymać treningi i warsztaty kompetencyjne, które pozwolą poprawić jakość waszych projektów. Za swoją nauke nie

Czytaj więcej...

Wsparcie europejskie na szkolenia

Autor: admin
Data publikacji: 05.06.2018

Spis aplikacji, które dostaną pomoc publiczną w przyszłym roku:

Metody wytwarzania włókien i nanowłókien celulozowych zawierających nanoczastki srebra (Methods of manufacturing cellulose fibers and nanofibers containing silver nanoparticles).

Automatyzacja modeli wymiany i przetwarzania danych medycznych NZOZ MR Medica z partnerami biznesowymi poprzez zaimplementowanie od a do Z elektronicznego systemu typu B2B

Budowa e-usługi GEMPHARM - inteligentnego narzędzia wsparcia działania aptek niesieciowych w zakresie zautomatyzowanych modeli analizy kluczowych informacji rynkowych wraz z nowatorskim systemem cross sellingu (rekomendacji).

Budowa i wdrożenie innowacyjnej platformy B2B opartej o wzajemną, automatyczną wymianę informacji do obsługi procesów biznesowych zachodzących pomiędzy firmą Phoenix Enterprise Sp. z o.o. a jej partnerami.

Budowa zintegoowanej platformy B2B, automatyzującej procesy biznesowe pomiędzy FOZ i przedsiębiorstwami związane z audytem strony/witryn firmowych i benchmarku branżowego

Dokonanie zgłoszenia patentowego w procedurze PCT na wynalazek pod nazwa:: Elektromagnetyczne wzbudniki drgań dla konstrukcji inżynierskich (o dużej mocy- duża siła wzbudzania)

Dokonanie zgłoszenia wynalazku do ochrony prawnejprzez Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowo-Handlowe NW Tech w ramach międzynarodowej procedury PCT

Incentive - wdrożenie w pełni nowatorskiego portalu łączącego program motywacyjny dla członków personelu sprzedażowego średnich przedsiębiorstw z podnoszeniem ich kompetencji zawodowych.|Kompleksowe połączenie BCC Sp z o.o. oraz wybranych partnerów w celu optymalizacji procesów biznesowych po przez stworzenie nowego procesu integrującego NewOffice

Integracja modelu IT multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw direct w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych.

ISIVI - pierwszy inteligentny portal pracy i rozwoju osobistego, umożliwiający łatwe i skuteczne dopasowywanie i łączenie ze sobą poszukujących zatrudnienia z pracodawcami, zmniejszając lukę informacyjną na rynku pracy.

Nowoczesne instalacje gazowe spełniające najnowsze wymagania krajów UE z uwzględnieniem norm emisji spalin minimum EURO 4 oraz regulaminu EKG ONZ 115.PKWiU34.30.20-90

Ochrona własności intelektualnej grupy EcoBack poprzez zgłoszenie patentu na wynalazek w postępowaniu przed Polskim Urzędem Patentowym, Postępowaniu Międzynarodowym PCT, Europejskim Urzędem Patentowym oraz Urzędach Patentowych Japonii, Korei Południowej, Chin, Brazylii oraz Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Wdrożenie i wdrożenie własnej innowacyjnej technologii produkcji opakowań na słodziki w oparciu o najnowsze rozwiązania konstrukcyjne maszyn wtryskowych.

Opracowanie Planu rozwoju eksportu mającego na celu określenie optymalnych instrumentów proeksportowych dostosowanych do specyfiki działalności Logintrans Sp. z o. o.

Platforma Zakupu Prasy realizująca proces automatycznego wyszukiwania i zakupu wolnej powierzchni reklamowej w prasie - innowacyjny produkt w dziedzinie zakupu mediów

Poprawa konkurencyjności firmy KGPN Sp.z o.o. poprzez zaimplementowanie od a do Z nowoczesnego modelu B2B dla kluczowych partnerów Wnioskodawcy, jako element zinformatyzowania współpracy

Rozbudowa sieci światłowodowej SERV-NET o nowe lokalizacje dostaw Internetu szerokopasmowego w woj. wielkopolskim - miejscowości: Nekielka, Lubiń i Zieleń

SMT OPTYMALIZACJA - opracowanie i zaimplementowanie od a do Z nowoczesnego rozwiązania ekonometrycznego optymalizacji kosztów i frachtów w logistyce i transporcie drogowym.

Opracowanie e-usługi MY BRANDS - platformy consultingowej i dynamicznej bazy wiedzy, zapewniającej przedsiębiorcom spersonalizowane wsparcie na etapie projektowania procesu lojalnościowego.

Zaprojektowanie inteligentnej wyszukiwarki dostawców mebli i sprzętu kuchennego oraz oprogramowania wspomagającego samodzielne projektowanie zabudowy kuchennej.

Wdrożenie zdalnego serwisu automatycznego wdrażania i utrzymywania systemów zarządzania jakością i środowiskowego zgodnie z wymogami norm ISO 9001 i ISO 14001

Wdrożenie mobilnej platformy dla podróżujących, wykorzystującej geolokalizację, udostępniającej informacje tworzone przez użytkowników w czasie rzeczywistym.

Wdrożenie platformy internetowej w oparciu o model SaaS do badania i poprawy pozycji strony w wyszukiwarkach teleinformatycznych oraz serwisach społecznościowych.|Stworzenie podkarpackiej platformy informacyjnej (hurtownia danych, wyszukiwarka, banery, subskrypcja, newsletter, kalkulator, opinie użytkowników, kojarzenie kontrahentów).

System automatycznego doboru ofert ubezpieczenia i poręczenia kredytowego w oparciu o sparametryzowane zmienne i algorytm automatycznego kojarzenia kontrahentów

System wspierający proces zakupu stylizacji stworzonych przez użytkowników serwisu, stylistów lub projektantów w oparciu o indywidualne cechy wyglądu i osobowości użytkownika.

Uzyskanie międzynarodowej ochrony patentowejdla innowacyjnych katalizatorów rutenowych przeznaczonych do stosowania w metatetycznych polimeryzacjach.

Uzyskanie zagranicznej ochrony autorskiejna wynalazek Sposób izolacji propano-1,3-diolu z mieszaniny pofermentacyjnej powstałej w wyniku bio-konwersji

Zaimplementowanie od podstaw aplikacji B2B w celu automatyzacji modeli biznesowych związanych ze składaniem zamówień na asortyment cukierniczy oraz realizacją dostaw przez firmę tortownia.pl

Zaimplementowanie od podstaw dedykowanego, modułowego modelu telekomunikacyjnego B2B w przedsiębiorstwie Medisines w celu usprawnienia procesów B2B zachodzących między Medisines, a przedsiębiorstwami partnerskimi

Wdrożenie w pełni nowatorskiego modelu B2B integrującego procesy sprzedaży, zaopatrzenia, logistyki, kontroli jakości, wymiany informacji pomiędzy Gór-Stal i kontrahentami

Zaimplementowanie od podstaw nowoczesnego Systemu Informatycznego klasy B2B, automatyzującego procesy biznesowe zachodzące pomiędzy firmą Conbelts Bytom S.A. a jej partnerami biznesowymi|Zaimplementowanie od podstaw internetowej platformy klasy B2B koordynującej i obsługującej procesy zamówień, sprzedaży i dystrybucji pomiędzy Firmą Handlowo-Usługową VIK MAR a jej partnerami.

Wdrożenie nowoczesnego modelu B2B integrującego procesy biznesowe spółki EUROKLIMAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA oraz jej Partnerów.

Wdrożenie PoqAd, jako platformy do tworzenia aplikacji mobilnych, wspierających sektor MSP w zakresie koordynowania działań promocyjno-marketingowych.

Wdrożenie rozwiązania elektronicznego biznesu typu B2B celem automatyzacji i koordynacji procesów biznesowych pomiędzy firmą Renova a jej partnerami biznesowymi

Zaimplementowanie od podstaw modelu B2B przez firmę LegalSpace w celu automatyzacji wymiany danych w zakresie obsługi towarzystw ubezpieczeniowych i kancelarii prawnych.

Wdrożenie w pełni kompleksowego Systemu Informatycznego - narzędzia do automatycznej wymiany informacji pomiędzy współpracującymi przedsiębiorstwami branży medycznej.

Wniosek o wsparcie pienieżne Planu rozwoju eksportu opracowanego dla Z.P.Poly w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, Działanie 6.1 Paszport do eksportu.

Wsparcie na pozyskanie ochrony patentowejwynalazku: Metoda zwiększania pojemności nośników pamięci przenośnej oraz pamięci urządzeń przenośnych jak tablet czy smartfon”.

Wyposażenie w sprzęt komputerowy, zdalny i telekomunikacyjny, wynajem powierzchni biurowej, Lokalny System Informatyczny oraz leasing samochodu w IW-BGK w 2013 r.

wzmocnienie konkurencyjności koncernu Inter Trade Sp. z o.o. na rynku usług handlu elementami technicznymi, poprzez zaimplementowanie od a do Z kompleksowego modelu B2B.Tagi: