Najnowszy

Darmowe szkolenia dla jednostek niedochodowych

Pracujesz dla niekomercyjnego stowarzyszenia albo fundacji? Teraz masz szansę otrzymać treningi i warsztaty kompetencyjne, które pozwolą poprawić jakość waszych projektów. Za swoją nauke nie

Czytaj więcej...

Biznes społeczny

Autor: admin
Data publikacji: 05.06.2018

Wespół z Fundacją Training Projects uprzejmie zachęcamy do zgłaszania się w kampanii „Firmy dla wolontariuszy”. W ramach realizowanego projektu pracownicy polskich przedsiębiorstw mogą otrzymać bezpłatne treningi biznesowe – jako swoisty prezent w rewanżu za oferowaną dobroczynność. Dotychczas warsztaty przeprowadzono dla dziesięciu przedsiębiorstw – w każdym ostatnim tygodniu miesiąca wylosowywana będzie jedna nagroda. Także Państwa firma może wygrać szkolenie. Laureat może samodzielnie wybierac miejsce ralizacji kursu, dogodną dla swojej załogi datę, a co najważniejsze - tematykę warsztatu. Do wyboru jest kilka dziedzin: od dziedzin społeczno – socjologicznych, przez myślenie strategiczne albo warsztaty handlowe, po finanse menedżerskie.

W przeszłości z proponowanej pomocy skorzystali: Stowarzyszenie Opieki Paliatywno-Hospicyjnej i Długotrwale Unieruchomionych 'Pomocna Dłoń' w Braniewie, Fundacja Ekspert – Kujawy i Stowarzyszenie Rozwoju Wierzchosławic, Opolska Izba Gospodarcza, Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Suchań.

Wspierane kampanie: "Zatrudnienie Fair Play". Promocja kultury przedsiębiorczości i etyki rynku pracy, Aktywna jesień zawodowa 2006, Aktywni Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Kałuszynie, Wyższe kwalifikacje szansą na lepszą pracę, Kwalifikacje IT dla pracowników 50+

Szkolenia dla szczęśliwie wylosowanych uczestników w naszym programie prowadzimy w ośrodkach szkoleniowych, które były tak uprzejme dać nam duży rabat na pobyt. Zielony Poemat w Zagórzu i Diamentowy Kasztel w Brzegu.

Naszym partnerem w dziedzinie łączenia wlonariuszy z korporacjami jest fundacja badawcza Instytyt Biznesu z Katowic. To pierwszy polski certyfikowany dostawca w dziedzinie gier menedżerskich, wydarzeń integracyjnych i wybranych szkoleń menedżerskich. Razem oferujemy Państwu poniższe narzędzia:

- symulacje biznesowe z zakresu zarządzania projektem, planowania makroekonomicznego, finansów menedżerskich, zarządzania czasem, kierowania procesami produkcyjnymi a także rozwiązywania problemów

- Realizowane w plenerze lub budynku projekty team building o szkoleniowym charakterze – scenariusze rozwijające umiejętności współdziałania w grupie, komunikacji interpersonalnej, organizowania pracy zespołu czy rozwiązywania konfliktów.

- Warsztaty menedżerskie z poniższego zakresu: komunikacja międzykulturowa, działanie strategiczne, wdrażanie zmian organizacyjnych, kierowanie ludźmi, zarządzanie przez cele, asertywność, oraz problematyka dotycząca sprzedaży i pracy przedstawicieli

Jako współpracownik tej firmy oferujęmy preferencyjne ceny na powyższe programy – 25procent po powołaniu się na nas. Dodatkowo chętnie przygotujemy na życzenie coaching pomagający uczestnikom zastosować wnioski w codziennej racy.


Tagi: