Najnowszy

Darmowe szkolenia dla jednostek niedochodowych

Pracujesz dla niekomercyjnego stowarzyszenia albo fundacji? Teraz masz szansę otrzymać treningi i warsztaty kompetencyjne, które pozwolą poprawić jakość waszych projektów. Za swoją nauke nie

Czytaj więcej...

Programy dla uczniów – wyjazdy do Wielkiej Brytanii

Autor: admin
Data publikacji: 05.06.2018

Nasza agencja organizuje kursy i programy wyrównawcze dla gimnazjalistów relokujących się wraz z opiekunami prawnymi do Stanów Zjednoczonych lub Anglii. Umożliwiają one na bezproblemową relokację do docelowej jednostki nauczania szkolnego. Do tej pory prowadziliśmy m.in. te warsztaty: 

Charakterystyka programów nr L36/USA:

Szkolenia Art (klasa 6) zapewniają uczniom zajęcia sprzyjające twórczej ekspresji, komunikacji poprzez artystyczne przedsięwzięcie oraz docenienie kultury i dziedzictwa. Działania mogą obejmować te, które umożliwiają uczniom doskonalenie techniki, zwiększenie słownictwa artystycznego, wyrażanie siebie i swojego poglądu na świat, nawiązywanie kontaktów z innymi obszarami treści, rozwijanie własnej estetyki i wzmacnianie ich zdolności krytycznych. Chociaż zazwyczaj zawierają one sztuki wizualne (rysunek, malarstwo, rzeźba, rzemiosło itp.), Kursy te mogą obejmować również inne formy sztuki (na przykład taniec, muzyka i teatr). Konkretna treść kursu jest zgodna z istniejącymi standardami stanu dla klasy 6.

Formalna definicja programów nr J43/UK:

Szkolenia World Area Studies badają historię, politykę, ekonomię, społeczeństwo i / lub kulturę jednego lub więcej regionów świata, takich jak Afryka, Ameryka Łacińska, byłego Związku Radzieckiego, Dalekiego Wschodu i Bliskiego Wschodu. Szkolenia te mogą skupiać się przede wszystkim na historii danego regionu lub mogą mieć interdyscyplinarne podejście do współczesnych problemów dotyczących regionu. Ponadto Warsztaty te mogą podkreślać jeden konkretny kraj (inny niż Stany Zjednoczone), zamiast podkreślać region lub kontynent.

Definicja programów nr O86/UK:

Zwykle podejmowane po kompleksowym wstępnym badaniu biologii, Seminaria anatomii i fizjologii przedstawiają bardziej szczegółowo ciało ludzkie i systemy biologiczne. Aby zrozumieć strukturę ludzkiego ciała i jego funkcje, uczniowie uczą się anatomicznej terminologii, badają komórki i tkanki, badają układy funkcjonalne (szkieletowy, mięśniowy, krążeniowy, oddechowy, trawienny, rozrodczy, nerwowy itd.) I mogą analizować ssaki.

Definicja programów nr E96/USA:

Nieformalne Kursy geometrii podkreślają praktyczne podejście do badania geometrii i podkreślają abstrakcyjne, formalne podejście. Tematy zazwyczaj uwzgledniają w programie własności i pracę z figurami płaskimi i litymi; indukcyjne metody rozumowania i stosowania logiki; koncepcje kongruencji, podobieństwa, równoległości, prostopadłości i proporcji; i zasady pomiaru kąta w trójkątach.

Oficjalne tłumaczenie wymogów kursów nr E24/UK:

Programy anatomiczne przedstawiają dogłębne badania ludzkiego ciała i systemu biologicznego. Studenci uczą się takich tematów, jak anatomiczna terminologia, komórki i tkanki i zazwyczaj badają układy funkcjonalne, takie jak układy kostne, mięśniowe, krążeniowe, oddechowe, trawienne, rozrodcze i nerwowe.

Definicja programów nr P36/UK:

Programy antropologiczne wprowadzają studentów w badania nad ewolucją człowieka pod względem pochodzenia, rozmieszczenia, cech fizycznych, środowiska i kultury człowieka. Seminaria te dają przegląd antropologii, w tym między innymi antropologii fizycznej i kulturowej.

Charakterystyka kursów nr C23/USA:

Kursy wychowania fizycznego (przedszkolnego) kładą nacisk na podstawowe umiejętności ruchowe, świadomość ciała i kontrolę, bezpieczeństwo i radość z aktywności fizycznej. Konkretna zawartość zależy od standardów stanowych dla przedszkola.Tagi: