Najnowszy

Darmowe szkolenia dla jednostek niedochodowych

Pracujesz dla niekomercyjnego stowarzyszenia albo fundacji? Teraz masz szansę otrzymać treningi i warsztaty kompetencyjne, które pozwolą poprawić jakość waszych projektów. Za swoją nauke nie

Czytaj więcej...

Jak pracuję

Autor: admin
Data publikacji: 05.06.2018

Zarządzanie zasobami ludzkimi i zapewnienie pracownikom optymalnego rozwoju to dwa obszary, przy jakich duża ilość pracodawców robi niezliczone błędy. Podchodzenie w instrumentalny sposób do zatrudnionych pracowników czy też przekraczanie bez przerwy granic z uwagi na swoją pozycję to zaledwie niektóre grzechy, które spotkać można w dużej ilości firm.


Jeżeli panujące w firmie stosunki wśród załogi i pracowników mogłyby być dużo lepsze, to bardzo chętnie spróbuję w tym pomóc. W pracy, którą wykonuję w pierwszej kolejności zaczynam się skupiać na szerokim spojrzeniu na problem, próbując się zająć wszystkimi obszarami w nieco większym przedziale czasowym. Tym sposobem mogę spojrzeć na daną firmę, zapoznać się z jej planami, i odpowiednio dobrać optymalizację działań HR.


Na pewno przydatne jest w wykonywaniu pracy wiedza, którą przez lata zdobywałam. Skończyłam między innymi psychologiczne studia wydziale psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, o specjalizacji psychologia pracy i organizacja. Po skończeniu tej uczelni nadal rozszerzałam swoją wiedzę, biorąc udział w dodatkowych kursach z obszaru zarządzania zasobami pracy, personalnego doradztwa oraz technik negocjacyjnych.


Dzięki pozyskanym umiejętnościom mogę się w pełni realizować przy wykonywaniu swojej pracy. Współpracuję zarówno z prywatnymi firmami i korporacjami, oraz z administracją, urzędami i organizacjami pozarządowymi. Pracuję z podmiotami, którym proponuję pełną obsługę w każdym obszarze powiązanym z HR, to znaczy w procesach rekrutacji oraz motywowaniu pracowników i ich rozwoju.


Zajmuję się także wdrażaniem w pełnym wymiarze polityki zarządzania pracowniczymi zasobami, a poza tym z szkoleniami i treningami rozwojowymi. Dzielę się z innym zdobytym przez lata doświadczeniem, między innymi przy pomocy opracowanego przed kilku laty poradnika dla specjalistów zajmujących się Human Resources oraz licznych publikacji w branżowych pismach.


Rozpoczęcie współpracy ze mną to na początku ochrona informacji o wszelkich sprawach, zaufanie moich klientów to dla mnie kluczowa sprawa. Zajmuję się między innymi wykonaniem audytów kompetencyjnych, wyznaczam nowe definicje norm i zasad  oraz poprawiam zagadnienia związane z kadrami. Mogę także przeprowadzić gry zespołowe dla pracowników, które dadzą nowe umiejętności i jednocześnie zwiększą poziom motywacji do jeszcze bardziej wytężonej pracy.Tagi: